1.25K-BH-6PB
Extended
Manufacturer
HDGC
MFR.Part #
1.25K-BH-6PB
JLCPCB Part #
C2919584
Package
SMD,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x6P 4.3mm 4.9mm 6 6P Auxiliary Solder Pin PicoBlade(MX 1.25) Surface Mount,Vertical White SMD,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS