12512WR-08B-HDGC1251
Extended
Manufacturer
HDGC
MFR.Part #
12512WR-08B-HDGC1251
JLCPCB Part #
C52710991
Package
Push-Pull,P=1.25mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 11.75mm 125V 1A 1x8P 3.2mm 4.7mm 8 8P PA66 Phosphor Bronze Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=1.25mm Wire To Board Connector ROHS