0.5K-AS-11PWBG
Extended
Manufacturer
HDGC
MFR.Part #
0.5K-AS-11PWBG
JLCPCB Part #
C2911795
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-20℃~+85℃ 0.3mm 0.5mm 11P 2mm Slide Lock Surface Mount, Right Angle Top Contact SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS