PZ254-2-10-W-2.5-G1
MFR.Part #
PZ254-2-10-W-2.5-G1
JLCPCB Part #
C18198024
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2.5mm 20P 2x10P 3A 6mm Black Pin Header Right Angle Push-Pull,P=2.54mm Pin Headers ROHS