PM127-2-13-Z-4.3-G0
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
PM127-2-13-Z-4.3-G0
JLCPCB Part #
C5380282
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 2 26P 2x13P 4.3mm Phosphor bronze Square Hole Through Hole Top Plugin,P=1.27mm Female Headers ROHS