PZ254-2-03-Z-C
MFR.Part #
PZ254-2-03-Z-C
JLCPCB Part #
C5156458
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-55℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2x3P 3A 3mm 4.13mm 4.1mm 6P Black Brass Gold Round Pin Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS