PZ254-1-05-Z-C
MFR.Part #
PZ254-1-05-Z-C
JLCPCB Part #
C5156432
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x5P 2.54mm 3A 3mm 3mm 4.13mm 5P Black Brass Gold Round Pin Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS