PM200-2-08-S-4.3
MFR.Part #
PM200-2-08-S-4.3
JLCPCB Part #
C3975172
Package
SMD,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A 16P 2 2mm 2mm 2x8P 4.3mm Brass Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=2mm Female Headers ROHS