PZ127-1-02-Z
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
PZ127-1-02-Z
JLCPCB Part #
C5372825
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 1A 1mm 1x2P 2.4mm 250V 2P 3.8mm Black Brass Pin Header Through Hole Plugin,P=1.27mm Pin Headers ROHS