PM254-2-05-3.0-C
MFR.Part #
PM254-2-05-3.0-C
JLCPCB Part #
C5159922
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
10P 2 2.54mm 2.54mm 2x5P 3A 3mm Brass Round Hole Through Hole Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS