PM254-2-02-3.0-C
MFR.Part #
PM254-2-02-3.0-C
JLCPCB Part #
C5159919
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2 2.54mm 2.54mm 2x2P 3A 3mm 4P Brass Round Hole Through Hole Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS