PM200-1-09-Z-4.3
MFR.Part #
PM200-1-09-Z-4.3
JLCPCB Part #
C2906039
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.5A 1x9P 2mm 4.3mm 9P Brass Square Hole Through Hole Top 插件,P=2mm Female Headers ROHS