PM127-2-10-Z-4.3-G0
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
PM127-2-10-Z-4.3-G0
JLCPCB Part #
C5380279
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 2 20P 2x10P 4.3mm Phosphor bronze Square Hole Through Hole Top 插件,P=1.27mm Female Headers ROHS