PZ127-1-18-Z
MFR.Part #
PZ127-1-18-Z
JLCPCB Part #
C5372841
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 1.6mm 18P 1A 1x18P 2.4mm 3.2mm Black Brass Pin Header Through Hole Plugin,P=1.27mm Pin Headers ROHS