HC-PBB40C-80DS-0.4V-2.0-02
MFR.Part #
HC-PBB40C-80DS-0.4V-2.0-02
JLCPCB Part #
C19089263
Package
SMD,P=0.4mm
Description
-40℃~+85℃ 0.4mm 2 2mm 300mA 80P Gold Slot Type Butting Surface Mount,Vertical SMD,P=0.4mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS