HC-3.96-9A9W
MFR.Part #
HC-3.96-9A9W
JLCPCB Part #
C2979546
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x9P 250V 3.96mm 35.64mm 6A 9 9.5mm 9P Brass CH PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS