HC-PBB40C-24DS-0.4V-3.0-02
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
HC-PBB40C-24DS-0.4V-3.0-02
JLCPCB Part #
C19089285
Package
SMD,P=0.4mm
Description
-40℃~+85℃ 0.4mm 2 24P 300mA 3mm Gold Slot Type Butting Surface Mount,Vertical SMD,P=0.4mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS