HC-PBB13C-60DS-0.35V-0.6-05
MFR.Part #
HC-PBB13C-60DS-0.35V-0.6-05
JLCPCB Part #
C49243226
Package
SMD,P=0.35mm
Description
-40℃~+85℃ 0.35mm 2 300mA 30V 60P Copper alloy Slot Type Butting Surface Mount,Vertical SMD,P=0.35mm Board-to-Board and Backplane Connector ROHS