HC-HY-4A-L-K-10
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
HC-HY-4A-L-K-10
JLCPCB Part #
C7473111
Package
Plugin,P=2mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10mm 1x4P 250V 2A 2mm 4 4P 5.1mm 7.7mm Blue Brass HY K Pin PA66 Through Hole Tin UL94V-0 Plugin,P=2mm Wire To Board Connector ROHS