HC-A-002-4P-DIP10-2A-27
Extended
Manufacturer
HCTL
MFR.Part #
HC-A-002-4P-DIP10-2A-27
JLCPCB Part #
C5447379
Package
Plugin
Description
1 10mm 2A 30V 4P Female Orange Through Hole Type-A USB 2.0 Plugin USB Connectors ROHS