HC-2510-7AW
MFR.Part #
HC-2510-7AW
JLCPCB Part #
C2982046
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 17.78mm 1x7P 2.54mm 250V 4A 5.8mm 7 7P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS