HC15EDGVM-3.81-8P-V
MFR.Part #
HC15EDGVM-3.81-8P-V
JLCPCB Part #
C22365282
Package
Plugin,P=3.81mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x8P 3.81mm 300V 8 8A 8P Board Side/Socket - Closed Green Screw Through Hole 插件,P=3.81mm Pluggable System Terminal Block ROHS