X49ST2-10.000-F20LGDTK
Extended
Manufacturer
HCI
MFR.Part #
X49ST2-10.000-F20LGDTK
JLCPCB Part #
C20427144
Package
HC-49S
Description
-40℃~+85℃ 10MHz 20pF 50Ω Through Hole Crystal Oscillator ±20ppm ±50ppm HC-49S Crystals ROHS