FR10SH-32.768-NTLLLDTL
Extended
Manufacturer
HCI
MFR.Part #
FR10SH-32.768-NTLLLDTL
JLCPCB Part #
C5266000
Package
MC-406
Description
-40℃~+85℃ 12.5pF 32.768kHz 50kΩ Crystal Oscillator ±20ppm ±20ppm MC-406 Crystals ROHS