HSBX10-24S05
MFR.Part #
HSBX10-24S05
JLCPCB Part #
C6708483
Package
DIP-6
Description
-40℃~+85℃ 1 1.5kV 10W 2A 300kHz 4700uF 50mVp-p 5V 86% 9V~36V Short Circuit Protection、Over Current Protection、Under Voltage Protection DIP-6 Isolated Power Modules ROHS