HSBX10-05S15
Extended
Manufacturer
HASAI
MFR.Part #
HSBX10-05S15
JLCPCB Part #
C22390034
Package
Plugin,25.4x25.4mm
Description
1.5kV 10W 15V 4.5V~9V 670mA 84%~86% Short Circuit Protection、Over Current Protection 插件,25.4x25.4mm Isolated Power Modules ROHS