BZX84C4V7
Extended
Manufacturer
Guangdong Hottech
MFR.Part #
BZX84C4V7
JLCPCB Part #
C5190192
Package
SOT-23
Description
-65℃~+150℃ 1 Independent 20Ω 350mW 4.4V~5V 4.7V 500Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS