GR2512J5R6T4G00
MFR.Part #
GR2512J5R6T4G00
JLCPCB Part #
C49656060
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.6Ω Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS