GR2512F51KT4G00
MFR.Part #
GR2512F51KT4G00
JLCPCB Part #
C49656827
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 51kΩ Thick Film Resistor ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS