GR2010J10RT4G00
MFR.Part #
GR2010J10RT4G00
JLCPCB Part #
C49655261
Description
-55℃~+155℃ 10Ω 200V 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS