GR1210J20RT5G00
MFR.Part #
GR1210J20RT5G00
JLCPCB Part #
C49656189
Description
-55℃~+155℃ 200V 20Ω 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS