GR1210F30RT5G00
MFR.Part #
GR1210F30RT5G00
JLCPCB Part #
C49655020
Description
-55℃~+155℃ 200V 30Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS