GR0402F63K4TAG00
MFR.Part #
GR0402F63K4TAG00
JLCPCB Part #
C49653660
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 63.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS