GR1206J470RT5G00
MFR.Part #
GR1206J470RT5G00
JLCPCB Part #
C49654300
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 470Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS