GR1206J10KT5G00
MFR.Part #
GR1206J10KT5G00
JLCPCB Part #
C49652935
Description
-55℃~+155℃ 10kΩ 200V 250mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS