GR1206F510RT5G00
MFR.Part #
GR1206F510RT5G00
JLCPCB Part #
C49654210
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 510Ω Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS