GR0402F464RTAG00
MFR.Part #
GR0402F464RTAG00
JLCPCB Part #
C49655029
Description
-55℃~+155℃ 464Ω 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS