GR0805J390KT5G00
MFR.Part #
GR0805J390KT5G00
JLCPCB Part #
C49653360
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 390kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS