GR0805F220KT5G00
MFR.Part #
GR0805F220KT5G00
JLCPCB Part #
C49653245
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 220kΩ Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS