GR0805F110KT5G00
Extended
Manufacturer
GiantOhm
MFR.Part #
GR0805F110KT5G00
JLCPCB Part #
C49653503
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 125mW 150V Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS