GR0603F90R9T5G00
MFR.Part #
GR0603F90R9T5G00
JLCPCB Part #
C49656213
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 90.9Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS