GR0603F102KT5G00
Extended
Manufacturer
GiantOhm
MFR.Part #
GR0603F102KT5G00
JLCPCB Part #
C49654493
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 102kΩ 75V Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS