RR0816P-222-D
MFR.Part #
RR0816P-222-D
JLCPCB Part #
C4157945
Description
-55℃~+125℃ 2.2kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS