MCR01MRTJ392
MFR.Part #
MCR01MRTJ392
JLCPCB Part #
C19739830
Description
-55℃~+155℃ 3.9kΩ 63mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS