GR0402F32K4TAG00
MFR.Part #
GR0402F32K4TAG00
JLCPCB Part #
C49653584
Description
-55℃~+155℃ 32.4kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS