GR0402F3K4TAG00
MFR.Part #
GR0402F3K4TAG00
JLCPCB Part #
C49653046
Description
-55℃~+155℃ 3.4kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS