GR0805F8R06T5G00
MFR.Part #
GR0805F8R06T5G00
JLCPCB Part #
C49655637
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 8.06Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS