GD2X25MPS17N
Extended
Manufacturer
GeneSiC Semiconductor
MFR.Part #
GD2X25MPS17N
JLCPCB Part #
C7281245
Package
SOT-227
Description
-55℃~+175℃ 1.7kV 1.8V@25A 2 Independent 20uA@1700V 250A 50A SOT-227 SiC Diodes ROHS