GPSR0730-4R7M
MFR.Part #
GPSR0730-4R7M
JLCPCB Part #
C477285
Package
SMD,7.2x6.6mm
Description
28mΩ 4.7uH 5.5A ±20% SMD,7.2x6.6mm Power Inductors ROHS