GPSR0420-3R3M
Extended
Manufacturer
Gantong
MFR.Part #
GPSR0420-3R3M
JLCPCB Part #
C477142
Package
SMD,4.3x4mm
Description
2.5A 3.3uH 4A 60mΩ ±20% SMD,4.3x4mm Power Inductors ROHS